Git Issues (8.x-1.2) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Description
et: Kirjeldus

en: Projects
et: Projektid

en: Category
et: Kategooria

en: Save
et: Salvesta

en: Last update
et: Viimati uuendatud

en: State
et: Olek

en: Labels
et: Sildid

en: Web services
et: Veebiteenused
