Git Issues (8.x-1.2) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Description
is: Lýsing

en: Category
is: Flokkur

en: Save
is: Vista

en: URL
is: vefslóð

en: Last update
is: Síðast uppfært

en: State
is: Fylki
