Git Issues (8.x-1.2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Description
ka: აღწერა

en: Category
ka: კატეგორია

en: Last update
ka: ბოლო განახლება

en: Web services
ka: ვებ სერვისები
