Git Issues (8.x-1.2) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Description
lt: Aprašymas

en: Projects
lt: Projektai

en: Category
lt: Kategorija

en: Save
lt: Saugoti

en: Issue
lt: Leidinys

en: Last update
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: State
lt: Etapas

en: Labels
lt: Žymės

en: Web services
lt: Web paslaugos
