Git Issues (8.x-1.2) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Description
oc: Descripcion

en: Projects
oc: Projèctes

en: Category
oc: Categoria

en: Save
oc: Enregistrar

en: Last update
oc: Darrièra mesa a jorn

en: State
oc: Estat

en: Labels
oc: Etiquetas

en: Web services
oc: Servicis Web
