Git Issues (8.x-1.2) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Description
sl: Opis

en: Category
sl: Kategorija

en: Save
sl: Shrani

en: Last update
sl: Zadnja posodobitev

en: Web services
sl: Spletne storitve
