Git Issues (8.x-1.3) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Category
el: Κατηγορία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Last update
el: Τελευταία ενημέρωση

en: State
el: Κατάσταση

en: Labels
el: Ετικέτες

en: Web services
el: Υπηρεσίες ιστού
