Git Issues (8.x-1.3) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Description
ml: വിവരണം

en: Category
ml: വര്‍ഗ്ഗം

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ
