Git Issues (8.x-1.3) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Description
nl: Beschrijving

en: Projects
nl: Projecten

en: Category
nl: Categorie

en: Save
nl: Opslaan

en: Issues
nl: Uitgaven

en: Issue
nl: Uitgave

en: Last update
nl: Laatst bijgewerkt

en: State
nl: Status

en: Available plugins
nl: Beschikbare plugins

en: Due date
nl: Vervaldag

en: Web services
nl: Webservices
