Git Issues (8.x-1.3) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Description
sk: Popis

en: Category
sk: Kategória

en: Save
sk: Uložiť

en: Last update
sk: Posledná aktualizácia

en: State
sk: Stav

en: Web services
sk: Webové služby
