Git Issues (8.x-1.3) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Description
ur: وضاحت

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Last update
ur: گزشتہ تجدید
