Git Issues (8.x-1.3) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Description
mn: Тайлбар

en: Category
mn: Ангилал

en: Save
mn: Хадгалах

en: Web services
mn: Вебны үйлчилгээнүүд
