Git Issues (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Title
pt: Título

en: Description
pt: Descrição

en: Projects
pt: Projetos

en: Category
pt: Categoria

en: Save
pt: Salvar

en: Issues
pt: Ocorrências

en: Issue
pt: Ocorrência

en: Last update
pt: Última atualização

en: State
pt: Estado

en: Labels
pt: Rótulos

en: Due date
pt: Data de vencimento

en: Web services
pt: Serviços web
