GitHub Issues (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Description
hu: Leírás

en: Category
hu: Kategória

en: Save
hu: Mentés

en: URL
hu: Webcím

en: Issue
hu: Feladat

en: Last update
hu: Legutóbbi frissítés

en: Labels
hu: Feliratok
