GitHub Issues (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Title
id: Judul

en: Description
id: Deskripsi

en: Category
id: Kategori

en: Save
id: Simpan

en: Last update
id: Pembaruan terakhir
