GitHub Issues (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Description
ru: Описание

en: Category
ru: Категория

en: Save
ru: Сохранить

en: Issue
ru: Проблема

en: Last update
ru: Последнее обновление

en: Labels
ru: Метки
