GitHub Issues (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Description
sk: Popis

en: Category
sk: Kategória

en: Save
sk: Uložiť

en: Last update
sk: Posledná aktualizácia
