GitHub Issues (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Category
ta: வகை

en: Last update
ta: இறுதி இற்றைப்படுத்தல்
