GitHub Issues (8.x-1.0) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Title
af: Titel

en: Description
af: Beskrywing

en: Category
af: Kategorie

en: Save
af: Stoor

en: Last update
af: Laste opdatering
