GitHub Issues (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Description
cs: Popis

en: Category
cs: Kategorie

en: Save
cs: Uložit

en: Last update
cs: Poslední obnova

en: Labels
cs: Názvy
