GitHub Issues (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Title
da: Titel

en: Description
da: Beskrivelse

en: Category
da: Kategori

en: Save
da: Gem

en: Issue
da: Udgave

en: Last update
da: Seneste opdatering

en: Labels
da: Etiketter
