GitHub Issues (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Status
fr: État

en: Category
fr: Catégorie

en: Save
fr: Enregistrer

en: Issue
fr: Ticket

en: Last update
fr: Dernière mise à jour

en: Labels
fr: Étiquettes
