GitHub Issues (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Description
hr: Opis

en: Category
hr: Kategorija

en: Save
hr: Spremi

en: Last update
hr: Posljednje osvježenje
