GitHub Issues (8.x-1.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Description
kk: Сипаттама

en: Category
kk: Категория

en: Save
kk: Сақтау

en: Last update
kk: Соңғы жаңартулар
