GitHub Issues (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Description
nl: Beschrijving

en: Category
nl: Categorie

en: Save
nl: Opslaan

en: Issue
nl: Uitgave

en: Last update
nl: Laatst bijgewerkt
