GitHub Issues (8.x-1.0) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Category
sq: Kategoria

en: Save
sq: Ruaj

en: URL
sq: Adresa URL

en: Last update
sq: Rifreskimi i fundit
