GitHub Issues (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Category
ta: பிரிவு

en: Save
ta: சேமி

en: Last update
ta: கடைசி மாற்றம்
