GitHub Issues (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: Description
tr: Açıklama

en: Category
tr: Kategori

en: Save
tr: Kaydet

en: Issue
tr: Konu

en: Last update
tr: Son güncelleme
