GitLab API with Library (2.0.0) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Namespace
de: Namensraum

en: Web services
de: Web-Dienste

en: Create Project
de: Projekt erstellen

en: Authentication token
de: Authentifizierungs-Token

en: Integrates your Drupal site into GitLab using the GitLab API.
de: Integriert Ihre Drupal-Site in GitLab mithilfe der GitLab-API.
