GitLab API with Library (2.1.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: Default
ast: Predefiníu
