GitLab API with Library (2.1.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Status
be: Статус

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: Default
be: Прадвызначана

en: URL
be: Спасылка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Web services
be: Вэб-службы
