GitLab API with Library (2.1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Yes
ca: Sí

en: Default
ca: Per defecte

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Web services
ca: Serveis web
