GitLab API with Library (2.1.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: Default
cs: Výchozí

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Web services
cs: Webové služby
