GitLab API with Library (2.1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: Default
fi: Oletus

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Web services
fi: Verkkopalvelut
