GitLab API with Library (2.1.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: Default
oc: Per defaut

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Web services
oc: Servicis Web
