GitLab API with Library (2.1.0) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Status
os: Статус

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Yes
os: Ойы

en: Default
os: Æнæивд
