GitLab API with Library (2.1.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Yes
pl: Tak

en: Default
pl: Domyślny

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Default server
pl: Domyślny serwer

en: Namespace
pl: Przestrzeń nazw

en: Web services
pl: Usługi web

en: Create Project
pl: Stwórz projekt
