GitLab API with Library (2.1.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Yes
ru: Да

en: Default
ru: По умолчанию

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Namespace
ru: Пространство имён

en: Web services
ru: Веб-службы
