GitLab API with Library (2.1.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Yes
sv: Ja

en: Default
sv: Förvald

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Web services
sv: Webbtjänster
