GitLab API with Library (2.1.1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Status
et: Olek

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Yes
et: Jah

en: Default
et: Vaikimisi

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Web services
et: Veebiteenused
