GitLab API with Library (2.1.1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Yes
gl: Si

en: Default
gl: Predeterminado

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Web services
gl: Servizos web
