GitLab API with Library (2.1.1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Yes
hr: Da

en: Default
hr: Zadano

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Web services
hr: Mrežni servisi
