GitLab API with Library (2.1.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Status
is: Staða

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Yes
is: Já

en: Default
is: Sjálfgefið

en: URL
is: vefslóð

en: ID
is: Kenni
