GitLab API with Library (2.1.1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Web services
km: សេវា​បណ្តាញ
