GitLab API with Library (2.1.1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Yes
lv: Jā

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Web services
lv: Web servisi
