GitLab API with Library (2.1.1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Yes
pt: Sim

en: Default
pt: Padrão

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: Web services
pt: Serviços web
