GitLab API with Library (2.1.1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: Default
sk: Predvolené

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Web services
sk: Webové služby
