GitLab API with Library (2.1.1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: Default
sl: Privzeto

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: Web services
sl: Spletne storitve
