GitLab API with Library (2.1.1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: URL
ug: ئادرېس

en: Web services
ug: تور مۇلازىمەتلىرى
