GitLab API with Library (2.1.1) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Yes
uk: Так

en: Default
uk: Базово

en: URL
uk: URL-адреса

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Namespace
uk: Простір назв

en: Web services
uk: Вебслужба

en: Server URL
uk: Адреса (URL) сервера

en: Create Project
uk: Створити проект

en: Integrates your Drupal site into GitLab using the GitLab API.
uk: Інтегрує сайт Drupal у GitLab за допомогою API GitLab.
